Pörgés a szalonokban - kérdés, mi lesz az év végén

2019.november 13.

Újabb jelentős növekedést ért el a magyar autópiac, de az év vége torz lehet.

2019.november 12.

A Versenyképességi tükör évente értékeli hazánk versenyképességi előrehaladását a Versenyképességi programban megfogalmazott 330 javaslat alapján.
Már 550 milliárdnál tart a piac

2019.november 11.

Folytatódott a lendületes fejlődés a magyar lízingpiacon: 2019 első háromnegyed évében a finanszírozott összeg megközelítette az 550 milliárd forintot, ami éves szinten 9,3 százalékos növekedést jelent - közölte a Magyar Lízingszövetség.
Sebességet válthatnak a magyar kkv-k

2019.november 07.

Az új állami kkv-stratégia eredményeként fokozott tempóban fejlődhetnek a vállalkozások, ez pedig a finanszírozási oldalon a magyar lízingpiac számára is lehetőséget nyújt a növekedésre - közölte a Magyar Lízingszövetség.
Az új kkv-stratégia segíti a magyar vállalkozásokat a gazdasági szerkezetváltásuk során

2019.november 06.

A most elkészült, 2019-2030-as időszakra szóló kkv-stratégia segíti a magyar mikro-, kis- és középvállalkozásokat a gazdasági szerkezetváltásuk során - mondta György László, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) államtitkára a stratégia keddi budapesti bemutatóján.
HVG Cégautó Konferencia - Zs. Nagy István, a Magyar Lízingszövetség alelnökének előadásával

2019.november 05.

A 2019. október 25-én a Millenárison megrendezett HVG Cégautó konferencia előadásainak fókuszában az iparágat jellemző technikai forradalom, illetve ezen innovációknak a kínálatra, piacra gyakorolt hatása állt.
A várakozásokat meghaladó az érdeklődés a nagycsaládosok autóvásárlását támogató program iránt

2019.november 04.

A július 1-jei indulás óta már több mint 16 500 igénylést adtak be a Magyar Államkincstárhoz – közölte a Gépjármű Márkakereskedők Országos Szövetsége (Gémosz) szerdán az MTI-vel.
Deloitte - az Év Lízingszakembere 2019 - indul a jelölés!

2019.november 03.

November 11-ig lehet jelöléseket küldeni a Deloitte - az Év Lízingszakembere díjra.