Tóth Zoltán interjú a Trend FM rádióban 2020.09.18.

2020.szeptember 22.

Hallgassa meg a Tóth Zoltánnal készült interjút, mely a Trend FM rádióban hangzott el.
Info Rádió interjú - 2020. 09. 18.

2020.szeptember 22.

Hallgassa meg a Tóth Zoltánnal készült interjút, mely az Info Rádióban hangzott el.
Thomka Ferenc interjúja az InfoRádióban - 2020. 08.06.

2020.augusztus 14.

Hallgassa meg Thomka Ferenccel készült interjút, mely az InfoRádióban hangzott el.
A lízingpiacot is megfertőzte a járvány

2020.május 17.

2019-ben az új szerződések összege Magyarországon 7 százalékkal nőtt, ami duplája az európai átlagnak.
A válságban is segítik ügyfeleiket a lízingcégek

2020.április 15.

Figyelő interjú dr. Tóth Zoltánnal.
Több éve az uniós átlag csaknem kétszeresével nő a magyar lízingpiac

2020.március 02.

A Magyar Lízingszövetség főtitkára csütörtökön az M1-en közölte, hogy több éve az európai uniós átlag csaknem kétszeresével nő a magyar lízingpiac.
Minden korábbinál több elektromos autót adhatnak el idén

2020.február 19.

Az autós szakma képviselői szerint akkor lehetne felpörgetni az eladásokat, ha legalább a duplájára emelkedne a jelenleg másfél millió forintos állami támogatás, további töltők épülnének és az elektromos autóknak is még sokat kellene fejlődniük technikailag – hangzott el az M1 Híradójában.
HVG Cégautó Konferencia - Zs. Nagy István, a Magyar Lízingszövetség alelnökének előadásával

2019.november 05.

A 2019. október 25-én a Millenárison megrendezett HVG Cégautó konferencia előadásainak fókuszában az iparágat jellemző technikai forradalom, illetve ezen innovációknak a kínálatra, piacra gyakorolt hatása állt.