Rákaptak a lízingre a nagycsaládosok - Ötmilliárd felett a finanszírozás

2020.január 23.

Tavaly decemberben napi átlagban 22 család igényelt lízingfinanszírozást az állami támogatással megvehető hétüléses autójára.
Alacsonyabb sebességre kapcsolhat az autópiac

2020.január 13.

Bár a múlt évet újabb jelentős növekedéssel zárta a magyar újautó-piac, az idei évben megtorpanásra lehet számítani.
Több mint 3 milliót adtak egy hétüléseshez a lízingcégek

2019.december 19.

A nagycsaládosoknak indított állami autóvásárlási programban a lízing is „milliárdos” szerepet kapott – közölte a Magyar Lízingszövetség.
Mi történt és mi lesz az autó- és lízingpiacon?

2019.november 22.

Az idén várható 10 százalékos növekedés után jövőre inkább 5 százalékos bővülés várható a magyar lízingpiacon a Magyar Lízingszövetség előrejelzése szerint.
dr. Böde Tamás lett az év lízingszakembere

2019.november 22.

A több mint másfél évtizedes lízingpiaci múlttal rendelkező dr. Böde Tamást lett az év lízingszakembere.
Már 550 milliárdnál tart a piac

2019.november 11.

Folytatódott a lendületes fejlődés a magyar lízingpiacon: 2019 első háromnegyed évében a finanszírozott összeg megközelítette az 550 milliárd forintot, ami éves szinten 9,3 százalékos növekedést jelent - közölte a Magyar Lízingszövetség.
Sebességet válthatnak a magyar kkv-k

2019.november 07.

Az új állami kkv-stratégia eredményeként fokozott tempóban fejlődhetnek a vállalkozások, ez pedig a finanszírozási oldalon a magyar lízingpiac számára is lehetőséget nyújt a növekedésre - közölte a Magyar Lízingszövetség.