2020.április 01.

Közöljük a márciusi autópiaci adatokat.
Tájékoztatás a vállalkozásokat segítő intézkedések NHP-ban alkalmazandó részletszabályairól

2020.március 26.

A koronavírus-járvány hatásainak enyhítése érdekében az MNB 2020. március 16-án az üzleti szektor megsegítésére több intézkedést jelentett be. Ezek egy része a Növekedési Hitelprogramban részt vevő KKV-k törlesztési moratóriumára, valamint rugalmasabb átstrukturálási lehetőségekre terjedt ki.
Lízingszövetségi tájékoztatás

2020.március 20.

A Lízingszövetség működésével kapcsolatos rendkívüli hírlevelünk az alábbiakban olvasható:
A Magyar Nemzeti Bank azonnali lépéseket tesz a lakosság megsegítésére

2020.március 18.

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) a mai napon több intézkedést hozott annak érdekében, hogy támogassa a koronavírus-járvány miatt nehéz helyzetbe került, illetve potenciálisan nehézségekkel szembesülő vállalatokat.

2020.március 10.

Mellékeljük a február végéig kötött lízingszerződések statisztikáját a nagycsaládosok autóbeszerzési támogatási programban.
Ajánlás a vírushelyzet általános kezeléséről

2020.március 09.

A koronavírus fertőzés kapcsán a Magyar Bankszövetség a Bankszövetség tagjainak, az MGYOSZ-nak és a Lízingszövetségnek a bevonásával elkészítette a vírusfertőzések menedzselésére vonatkozó általános Ajánlását.

2020.március 04.

Az Eurotax 2020 februári riportja elérhető az alábbiakban.
2020. február 1-től elindult a Jövedeleminformációs Rendszer

2020.március 03.