Mi történt és mi lesz az autó- és lízingpiacon?

2019.november 22.

Az idén várható 10 százalékos növekedés után jövőre inkább 5 százalékos bővülés várható a magyar lízingpiacon a Magyar Lízingszövetség előrejelzése szerint.
dr. Böde Tamás lett az év lízingszakembere

2019.november 22.

A több mint másfél évtizedes lízingpiaci múlttal rendelkező dr. Böde Tamást lett az év lízingszakembere.
Pörgés a szalonokban - kérdés, mi lesz az év végén

2019.november 13.

Újabb jelentős növekedést ért el a magyar autópiac, de az év vége torz lehet.

2019.november 12.

A Versenyképességi tükör évente értékeli hazánk versenyképességi előrehaladását a Versenyképességi programban megfogalmazott 330 javaslat alapján.

2019.november 11.

2019. november 7-én kihirdetésre került az adóigazgatási eljárás részletszabályairól szóló 465/2017. (XII. 28.) Korm. rendelet módosításáról szóló 260/2019. (XI. 7.) Korm. rendelet, benne a 10/A. § szerinti kiegészítés (Elektronikus keresetkimutatás), mely 2020. február 1-jétől hatályos.
Már 550 milliárdnál tart a piac

2019.november 11.

Folytatódott a lendületes fejlődés a magyar lízingpiacon: 2019 első háromnegyed évében a finanszírozott összeg megközelítette az 550 milliárd forintot, ami éves szinten 9,3 százalékos növekedést jelent - közölte a Magyar Lízingszövetség.
Sebességet válthatnak a magyar kkv-k

2019.november 07.

Az új állami kkv-stratégia eredményeként fokozott tempóban fejlődhetnek a vállalkozások, ez pedig a finanszírozási oldalon a magyar lízingpiac számára is lehetőséget nyújt a növekedésre - közölte a Magyar Lízingszövetség.
Az új kkv-stratégia segíti a magyar vállalkozásokat a gazdasági szerkezetváltásuk során

2019.november 06.

A most elkészült, 2019-2030-as időszakra szóló kkv-stratégia segíti a magyar mikro-, kis- és középvállalkozásokat a gazdasági szerkezetváltásuk során - mondta György László, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) államtitkára a stratégia keddi budapesti bemutatóján.