Hírek

Statisztika a nagycsaládosok autóbeszerzési támogatási programja keretében kötött lízingszerződésekről - 2020 december

2021.január 14.

A finanszírozók felkészültek a moratórium hosszabbítás okozta hatások kezelésére

2021.január 14.

A hazai lízingpiac 20 százalék körüli mértékben eshetett vissza a piac tavaly, a pandémia múltával ugyanakkor a gyors, rugalmas, lízingkonstrukciók segíthetik a gazdaság felpattanását - mondta a Világgazdaságnak Nyikos Katalin, a Magyar Lízingszövetség elnöke.

2021.január 08.

Az AKI legfrissebb Pénzügyi Hírlevele elérhető az alábbiakban.

2021.január 06.

Az Eurotax 2020 decemberi riportja elérhető az alábbiakban.
1 473 milliárd forint az NHP Hajrá! kihasználtsága

2021.január 05.

A részt vevő hitelintézetek az általuk 2020. december 31-ig beküldött adatszolgáltatás alapján 21 498 vállalattal kötöttek hitel- vagy lízingszerződést, 1 473 milliárd forint összegben.
Négy évet ment vissza az időben az autópiac

2021.január 05.

A koronavírus-járvány elbánt a komplett magyarországi járműpiaccal, azon belül az új autók piacával. A jókora csökkenést idén növekedés követheti.

2021.január 05.

Az MNB 2020. december 31-én közzétette alábbi tanulmányát:
Magyar Lízingszövetség: Már 10 milliárd felett a nagycsaládosok

2021.január 04.

Az idén összesen 3580 darab új, hétüléses autó megvásárlására kötöttek lízingszerződést az államilag támogatott program keretében – közölte a Magyar Lízingszövetség. Ezzel a lízingcégek által finanszírozott összeg átlépte a 10 milliárd forintos határt.