Megalakult a PR és Kommunikációs Bizottság

A Magyar Lízingszövetség Elnöksége célul tűzte ki a tagság kibővítését, új emberek, különösen a fiatalabb korosztály tagjainak, erőteljesebb bevonását. Ennek egyik eszköze a PR és Kommunikációs Bizottság létrehozása.

A Bizottság fő tevékenysége a Szövetség kommunikációjának és image-nek frissítése. A szakértők a kommunikációs ügynökséggel együtt segítik a szövetségi szintű kommunikációt. A Bizottság munkáját elnökségi szinten Vály Judit (MKB-Euroleasing) alelnök segíti.

A Bizottság márciusban két alkalommal tartott megbeszélést. Bizottságvezetőnek Schreiber Ildikót (MKB-Euroleasing) választották két évre.

Ildikó 2007 óta az MKB-Euroleasing Autólízing Zrt. marketing partnere. Korábban a Runner Média Kft-nél és a Budapest Banknál is dolgozott termékfejlesztési és értékesítési területen.