Elhunyt Sámuel Tamás

A Magyar Lízingszövetség mély megdöbbenéssel értesült arról, hogy Sámuel Tamás, az SG Eszközfinanszírozás Magyarország Csoport értékesítési vezetője tragikus hirtelenséggel, életének 47. évében elhunyt.

Tamás az 1998-as alapítás óta dolgozott a cégcsoportnál, 2014 óta az SG Eszközfinanszírozás Magyarország Zrt. igazgatósági tagja, valamint az értékesítési vezetője volt. A buszfinanszírozási terület meghatározó és kiemelkedő alakjaként ismerhette őt a lízingszakma, és az ügyfelek. Kollégái és üzleti partnerei mindig életvidám, jó kedélyű barátként számíthattak rá minden helyzetben!

Váratlan halála óriási veszteség az egész lízingszakma számára, a Magyar Lízingszövetség osztozik a család fájdalmában.

Nyugodj békében Tamás!