A lízingpiacot is megfertőzte a járvány

2020.május 17.

2019-ben az új szerződések összege Magyarországon 7 százalékkal nőtt, ami duplája az európai átlagnak.
A válságban is segítik ügyfeleiket a lízingcégek

2020.április 15.

Figyelő interjú dr. Tóth Zoltánnal.
Több éve az uniós átlag csaknem kétszeresével nő a magyar lízingpiac

2020.március 02.

A Magyar Lízingszövetség főtitkára csütörtökön az M1-en közölte, hogy több éve az európai uniós átlag csaknem kétszeresével nő a magyar lízingpiac.
Minden korábbinál több elektromos autót adhatnak el idén

2020.február 19.

Az autós szakma képviselői szerint akkor lehetne felpörgetni az eladásokat, ha legalább a duplájára emelkedne a jelenleg másfél millió forintos állami támogatás, további töltők épülnének és az elektromos autóknak is még sokat kellene fejlődniük technikailag – hangzott el az M1 Híradójában.
HVG Cégautó Konferencia - Zs. Nagy István, a Magyar Lízingszövetség alelnökének előadásával

2019.november 05.

A 2019. október 25-én a Millenárison megrendezett HVG Cégautó konferencia előadásainak fókuszában az iparágat jellemző technikai forradalom, illetve ezen innovációknak a kínálatra, piacra gyakorolt hatása állt.
A várakozásokat meghaladó az érdeklődés a nagycsaládosok autóvásárlását támogató program iránt

2019.november 04.

A július 1-jei indulás óta már több mint 16 500 igénylést adtak be a Magyar Államkincstárhoz – közölte a Gépjármű Márkakereskedők Országos Szövetsége (Gémosz) szerdán az MTI-vel.
Növekedés után árnyaltabb lett a kép az európai porondon

2019.október 11.

2014 óta stabil fejlődést mutat az európai lízingpiac, minden évben nőtt az új szerződések összege.
Új hitelprogrammal támogatják a kkv-kat

2019.február 07.

A Magyar Közúti Fuvarozók Egyesületének 2019. februári lapjában a következő cikk jelent meg az NHP fix kontrukcióról.