Mi történt és mi lesz az autó- és lízingpiacon?

2019.november 22.

Az idén várható 10 százalékos növekedés után jövőre inkább 5 százalékos bővülés várható a magyar lízingpiacon a Magyar Lízingszövetség előrejelzése szerint.
dr. Böde Tamás lett az év lízingszakembere

2019.november 22.

A több mint másfél évtizedes lízingpiaci múlttal rendelkező dr. Böde Tamást lett az év lízingszakembere.
Már 550 milliárdnál tart a piac

2019.november 11.

Folytatódott a lendületes fejlődés a magyar lízingpiacon: 2019 első háromnegyed évében a finanszírozott összeg megközelítette az 550 milliárd forintot, ami éves szinten 9,3 százalékos növekedést jelent - közölte a Magyar Lízingszövetség.
Sebességet válthatnak a magyar kkv-k

2019.november 07.

Az új állami kkv-stratégia eredményeként fokozott tempóban fejlődhetnek a vállalkozások, ez pedig a finanszírozási oldalon a magyar lízingpiac számára is lehetőséget nyújt a növekedésre - közölte a Magyar Lízingszövetség.
Újabb jelentős növekedés, napi 2 milliárd felett jár a lízingpiac

2019.július 31.

Az első félévben - hétvégékkel együtt - napi átlagban 2,1 milliárd forintot helyeztek ki a lízingcégek, így a finanszírozott összeg 375 milliárd forintot tett ki. Ez egyrészt 14 százalékos növekedésnek felel meg éves összevetésben és hosszú idő óta a legmagasabb érték.
7 személyes autók: A lízingcégek felkészültek a rohamra

2019.július 06.

Extra keresletet hoz a fokozatosan bővülő magyar újautó-piacra és a lízingcégeknek a nagycsaládosok számára júliustól elérhető autónként maximum 2,5 millió forintos állami támogatás.
Magyar Lízingszövetség: Bővülés a lízingpiacon - főszerepben a gépek

2019.május 20.

Közel 163 milliárd forint finanszírozott összeggel segítették magánszemélyek és vállalkozások, azon belül is a lízingkonstrukciók iránt egyre nyitottabb kkv-k beszerzéseit, fejlesztéseit a Magyar Lízingszövetség tagvállalatai az első negyedévben.