Fekete Csaba a Lízingszövetség új elnökségi tagja

2019.december 11.

A december 10-ei közgyűlésen új elnökségi tagot választottunk Fekete Csaba személyében.
Lassabban, de felfelé

2019.november 27.

Az európai lízingpiac növekedéssel zárta az idei első félévet, de az új szerződéseknél bekövetkezett 3,4 százalékos plusz a korábbinál visszafogottabb lendületet mutat.
Mi történt és mi lesz az autó- és lízingpiacon?

2019.november 22.

Az idén várható 10 százalékos növekedés után jövőre inkább 5 százalékos bővülés várható a magyar lízingpiacon a Magyar Lízingszövetség előrejelzése szerint.
dr. Böde Tamás lett az év lízingszakembere

2019.november 22.

A több mint másfél évtizedes lízingpiaci múlttal rendelkező dr. Böde Tamást lett az év lízingszakembere.
Pörgés a szalonokban - kérdés, mi lesz az év végén

2019.november 13.

Újabb jelentős növekedést ért el a magyar autópiac, de az év vége torz lehet.

2019.november 12.

A Versenyképességi tükör évente értékeli hazánk versenyképességi előrehaladását a Versenyképességi programban megfogalmazott 330 javaslat alapján.
Már 550 milliárdnál tart a piac

2019.november 11.

Folytatódott a lendületes fejlődés a magyar lízingpiacon: 2019 első háromnegyed évében a finanszírozott összeg megközelítette az 550 milliárd forintot, ami éves szinten 9,3 százalékos növekedést jelent - közölte a Magyar Lízingszövetség.
Sebességet válthatnak a magyar kkv-k

2019.november 07.

Az új állami kkv-stratégia eredményeként fokozott tempóban fejlődhetnek a vállalkozások, ez pedig a finanszírozási oldalon a magyar lízingpiac számára is lehetőséget nyújt a növekedésre - közölte a Magyar Lízingszövetség.