Főoldal

Deloitte – az Év Lízingszakembere Díj – 2016

A Magyar Lízingszövetség az idei évben már ötödik alkalommal rendezi meg a Deloitte – az Év Lízingszakembere Díj – 2016 választást, immár hagyományt teremtve.

A jelölés menete:

• A versenyben bárki jelölhető, aki jelenleg lízingszövetségi tagvállalatnál dolgozik.
  • Jelölni emailben a mellékelt jelölőlapon a Lízingszövetség Titkárságán keresztül lehet 2016. október 27-ig ().
  • Kérjük, hogy cégen belül tájékoztassátok a kollégákat a jelölési lehetőségről.
  • A jelölésnél fel kell tüntetni a jelölt pontos nevétbeosztásátmunkahelyét, hogy mióta dolgozik a cégnél, illetve mellékelni kell egy rövid, kb. 10 soros szakmai indoklást.

Bárki jelölhető, aki például:

• figyelemreméltó új "tehetség" a lízing szakmában
  • már hosszabb ideje segít alakítani, jobbítani a lízing szakmát; mentorálja, segíti kollégáit
  • termékeket, szolgáltatásokat fejlesztett ki (vagy vett benne részt), hogy a lízing jobban megfeleljen az ügyfelek igényeinek
  • csalások, nemfizetési kockázatok csökkentésében jelentős szerepe volt/van
  • hatékony marketing tevékenységet folytat/fejlesztett ki
  • hasznos újítások, fejlesztések kötődnek a nevéhez
  • ügyfél-elégedettség növelésében jelentős szerepe van

Szakmai zsűri:

A jelölések beérkezése után a Szövetség Titkársága nyilvánosságra hozza a jelöltek listáját, majd a jelenleg héttagú Elnökség illetve a díj támogatója ítéli oda az arra legérdemesebbnek.

A díj átadására 2016. november 10-én este, a Lízing Szakmai Napok konferencia gálavacsoráján kerül sor.

A korábbi évek díjazottjai az alábbi személyek voltak:

• 2012 - dr. Györgyi Dóra - IKB Leasing
  • 2013 - Tekse Kálmán - Arval