Fekete Csaba a Lízingszövetség új elnökségi tagja

2019.december 11.

A december 10-ei közgyűlésen új elnökségi tagot választottunk Fekete Csaba személyében.

2019.december 07.

Az Eurotax 2019 novemberi riportja elérhető az alábbiakban.

2019.december 06.

A Bankszövetség 2021–2027 közötti közös agrárpolitika stratégiai tervezéséről szóló összefoglalója elérhető itt.

2019.december 02.

Az alábbiakban tesszük közzé partnerünk, a Datahouse forgalomba helyezési adatait.
Lassabban, de felfelé

2019.november 27.

Az európai lízingpiac növekedéssel zárta az idei első félévet, de az új szerződéseknél bekövetkezett 3,4 százalékos plusz a korábbinál visszafogottabb lendületet mutat.
Mi történt és mi lesz az autó- és lízingpiacon?

2019.november 22.

Az idén várható 10 százalékos növekedés után jövőre inkább 5 százalékos bővülés várható a magyar lízingpiacon a Magyar Lízingszövetség előrejelzése szerint.
dr. Böde Tamás lett az év lízingszakembere

2019.november 22.

A több mint másfél évtizedes lízingpiaci múlttal rendelkező dr. Böde Tamást lett az év lízingszakembere.
Pörgés a szalonokban - kérdés, mi lesz az év végén

2019.november 13.

Újabb jelentős növekedést ért el a magyar autópiac, de az év vége torz lehet.